Zdarzają się w życiu człowieka historie, które trzeba opowiedzieć, ku przestrodze potomnych, czasem są to ciekawe obserwacje, a czasem okazje na...
Blog > Komentarze do wpisu

Polska - Meksyk

Je**ć PZPN - na każdym meczu śpierwają kibice. I właśnie uświadomiłem sobie dlaczego...

...dlaczego są tak drogie bilety na mecze reprezentacji. Oglądam właśnie mecz Polska - Meksyk, jest 22min. meczu. Kamera co jakiś czas pokazuje, a ja pilnie obserwuje trybuny w różnych ujęciach. I niestety ale bardzo dużo miejc świeci pustkami, straszy duchami.

Bilety po 50, 90 i 130zł są zdecydowanie za drogie. Wprowadzenie zniżek dla kobiet i seniorów też jak widać nie pomogło, a jeden maleńki sektor rodzinny - bardzo dobry pomysł - szkoda, że bez rozmachu.

Mecz się podoba, piłka chodzi ładnie, choć sytuacji jak na lekarstwo, a jak widać miejsca na trybunach są i na mecz też bym się wybrał . Niestety nie jestem krezusem i nie stać mnie żeby jeździć na mecze po cenie PZPN'u.

Moja teoria spiskowa jednak urodziła inny powód dlaczego bilety na mecze reprezentacji piłki nożnej są drogie. Im mniej kibiców przyjdzie na mecz, tym mniej śpiewa "je**ć PZPN", jest ciszej, mniej słychać ten tekst, można udawać, że go nie ma:P

GOOOOOL 1:0 27 min. meczu. Gol=Brożek.

Je**ć PZPN, POLSKA JESZCZE JEDEN.

Wracam do meczu ;) 

34min. Gol: Hernandez,  Polska - Meksyk 1:1 ;(

 

piątek, 02 września 2011, lysiutki

Polecane wpisy